موسسه خیریه در شیراز

 

 

موسسه خیریه همت پارس زمین با همکاری و تلاش بی وقفه خیرین شیراز در راستای همه گیری نیکوکاری در شیراز می کوشد تا به حول و قوه الهی دیگر نیازمندی در شهر شیراز وجود نداشته باشد. اگر به دنبال یک موسسه خیریه در شیراز هستید که با اطمینان در امر خیر شریک شوید باید بدانید که موسسه خیریه همت پارس زمین جزو برترین و کوشا ترین موسسه خیریه در شیراز است. هدف این موسسه خیریه در شیراز تامین ما یحتاج قشر آسیب پذیر و نیازمند جامعه با توکل بر خدا و یاری رسانی خیرین عزیز است.

 

 

موسسه خیریه شیراز

موسسه خیریه در شیراز با کمک نهادهای مردمی و انجام اعمال بشر دوستانه به رفع نیاز ها و مشکلات مدد جویان می پردازد. فعالیت های موسسه خیریه شیراز میتواند به صورت مستقیم و یا به نوعی مرتبط با امور خیریه باشد.

 

موسسات خیریه در شیراز 

موسسات خیریه در شیراز به گونه های متفاوتی منابع مالی خود را تامین می کنند. از انواع موسسه خیریه در شیراز می توان به دولتی یا خصوصی بودن آن موسسه نام برد. موسسه خیریه همت پارس زمین در اوایل فعالیت خود به صورت خودکفا با هزینه های شخصی در این عرصه به فعالیت می پرداخت و از سال 96 با کسب پروانه فعالیت به طور رسمی کار خود را آغاز کرد.

 

لیست موسسات خیریه شیراز

موسسه خیریه همت پارس زمین یک موسسه خیریه در شیراز است که خیرین عزیز می توانند کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به دست افراد بی بضاعت شهر شیراز برسانند.

 

موسسه های خیریه در شیراز

موسسه خیریه همت پارس زمین با تهیه مرزوقات و سبد کالا به صورت هفتگی و ماهانه در جهت رفع به موقع نیازهای نیازمندان می کوشد. این موسسه خیریه در شیراز با برگزاری پویش های مردمی قدمی برای کم کردن نیازهای مستضعفین کشور بر می دارد. شما عزیزان نیز می توانید با پرداخت آنلاین به شماره حساب موسسه و یا ارسال کمک های غیر نقدی خود در این راه هم قدم شوید.

 

 

 

 

 

 

موسسات خیریه شیراز، لیست موسسات خیریه در شیراز، موسسه های خیریه شیراز، لیست موسسه های خیریه در شیراز، لیست موسسه های خیریه شیراز . ایتام شیراز

کمک به بیماران شیراز  .  کمک به کودکان بی سر پرست  .  کمک به زنان سر پرست خانوار  .  کمک به خیریه در شیراز کمک به بیماران صعب العلاج شیراز

بیماران سرطانی شیراز   .  بیماران نیازمند شیراز  .  کودکان بی سر پرست اشتغال زایی در شیراز  .  کمک به ایتام شیراز   .  بیماران صعب العلاج شیراز   .   کمک به بیماران سرطانی شیراز   . 

 

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر