خیریه جهیزیه در شیراز

 

 

همان طور که می دانید در دین اسلام ازدواج امری پسندیده است. این امر چنان با ارزش و مهم است که پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد (ص) حفظ نیمی از دین را با ازدواج میسر می داند. با این حال امروزه با وضعیت کنونی کشور مشکلات اقتصادی پیش رو برای جوانان بسیار زیاد شده و تهیه مایحتاج اولیه منزل برای دختران و پسران کم بضاعت امری سخت و ناراحت کننده شده است. خیریه همت سعی کرده است با راه اندازی یک خیریه جهیزیه در شیراز در راستای این هدف ارزشمند تلاش کند.

سخن امام صادق علیه السلام در زمینه مشکل مالی در ازدواج در کتاب من لایحضره الفقیه به این گونه آمده است : من ترک التزویج مخافة الفقر فقد اساء الظن بالله عز و جل، ان الله عز و جل  یقول ان یکونوا فقراء یغنهم الله من فضله.  یعنی هر کس از ترس فقر ازدواج نکند نسبت به لطف خداوند بدگمان شده است. چرا که خداوند می‌فرماید: اگر آنان فقیر باشند خداوند از فضل و کرم خود بی نیازشان می‌کند. (جلد ۳، ص. ۲۵۱)

اکنون موسسه خیریه همت پارس زمین در راستای اجرای این عمل مهم و الهی در جهت تهیه وسایل زندگی جوانان سعی دارد  به عنوان فعال ترین خیریه جهیزیه در شیراز کوشا باشد. انجام این عمل با کمک شما خیران عزیز راهی هموار تر خواهد شد.

 

 

 

موسسه خیریه جهیزیه در شیراز

موسسه همت پارس زمین که یک خیریه جهیزیه در شیراز است با تهیه و توزیع جهیزیه برای زوج های جوان در تلاش است تا امر مقدس ازدواج را حفظ و نگهداری کند. موسسه همت پارس زمین با تهیه و عرضه لوازم ضروری مورد نیاز جوانان در تهیه خیریه جهیزیه در شیراز پیشگام است.

 

موسسه خیریه جهیزیه شیراز

موسسه خیریه همت با بررسی و شناسایی نوعروسان و جوانانی که بضاعت مالی اندکی دارند در تهیه جهیزیه به عنوان خیریه جهیزیه در شیراز عمل می کند. اکنون خیریه همت پارس زمین از شما عزیزان تقاضا دارد کمک های نقدی و یا غیرنقدی خود در جهت آماده سازی لوازم اولیه و اساسی منزل برای این جوانان به موسسه همت پارس زمین هدیه کنید.  

 

جهیزیه خیریه در شیراز، جهیزیه خیریه شیراز

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر