خیریه ازدواج در شیراز

 

 

به جرئت میتوان گفت که امر ازدواج به عنوان راه حلی برای رهایی از دغدغه های بی شمار جوانان و سامان بخشیدن به زندگی و اهداف آنان است. اما در عصر کنونی وجود مشکلات بی شمار اقتصادی و اجتماعی موجود در کشور باعث شده تا این سنت پسندیده سخت و به دور از انجام شود. در این میان اما خیریه همت پارس زمین به عنوان تلاش گر ترین خیریه ازدواج در شیراز با هدف تداوم و ایجاد بستر مناسبی برای انجام سنت پسندیده ی ازدواج در تلاش است تا با تامین جهیزیه ی ضروری و مورد نیاز جوانان و هم چنین کمک به آنها در تهیه منزل با همکاری شما  دغدغه مندان در امر خیریه ازدواج در شیراز به آنها یاری رساند.

 

 

موسسه خیریه ازدواج در شیراز

موسسه خیریه همت پارس زمین با برگزاری و انجام پویش های خیریه ازدواج در شیراز سعی در تسهیل ازدواج جوانان ایران زمین دارد که این عمل با حمایت شما خیرین عزیز میسر می گردد. برای این کار می توانید کمک هزینه ی خرید جهیزیه به انجمن خیریه ازدواج در شیراز موسسه خیریه همت پارس زمین را به شماره کارت 2034-2826-8111-6273 به نام موسسه خیریه همت پارس زمین ارسال کنید.

 

موسسه خیریه ازدواج شیراز

موسسه خیریه همت پارس زمین در صدد است که با لطف و کمک های خدا و حمایت شما عزیزان برای تامین لوازم ضروری جهیزیه که برای شروع زندگی مشترک لازم است قدم بردارد. تهیه این لوازم برای دخترانی که به دلیل عدم بضاعت مالی توانایی خرید لوازم منزل را ندارند کمک بزرگی ست. برای این منظور موسسه خیریه ازدواج در شیراز کمک های نقدی و غیر نقدی مثل لوازم منزل نو شما خیرین را در آدرس شیراز، بلوار سیبویه، خیابان جنت ( شیشه گری) کوچه 13 پذیرا است.  

 

 

خیریه کمک جهیزیه

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر