خیرین شیراز

 

خیریه همت پارس زمین مفتخر است که به عنوان واسطه ای بین خیرین شیراز و نیازمندان شیراز در این شهر و استان فارس فعالیت دارد. این موسسه با اهداف گسترش خیرخواهی و نیکوکاری و جلب کمک ها و مشارکت های مردمی و خیرین شیراز، تاسیس گردیده و امیدوار است که بتواند قدم مثبتی در این راه برداشته و یاری رسان نیازمندان باشد.

بدون شک اساسی ترین نیاز هر فردی نیاز به خوراک، پوشاک، مسکن، لوازم التحریر و تهیه جهزیه است. ما نیز به عنوان عضوی از خیرین شیراز درصدد تامین این نیاز اساسی برای محرومان و افرادی که به هر دلیلی قادر به تامین این نیاز ها نیستند، بویژه کودکان یتیم و بی سرپرست و بیماران سرطانی و دختران یتیم و نیازمند که در سدد ازدواجند هسیم.

 

خیرین شیراز

 

خیرین ازدواج در شیراز

ازدواج سنت پیامبر است و عملی نیکو و پسندیده برای پیشگیری از گناه می باشد. اما بسیاری از افراد به دلیل مشکلات مالی و عدم توانایی در تامین خرج و مخارج ازدواج و جهیزیه، از این امر مهم صرف نظر می کنند. و چه بسیار مشکلاتی که در نتیجه ی آن از جمله افتادن در دام گناه پیش می آید. یکی از اقدامات موسسه خیریه همت پارس زمین یکی از خیرین شیراز ، جذب خیرین ازدواج در شیراز و کمک به افراد نیازمند است که بتوانند با یاری ما و شما، خیرین شیراز، زندگی مشترک خود را آغاز نمایند.

از این رو صمیمانه شما خیرین شیراز را به شریک شدن در این امر خیر دعوت می نماییم.

 

خیرین مسکن ساز شیراز

مسکن نیز یکی از دغدغه های مهم همه افراد به خصوص افرادی که توانایی مالی زیادی برای خرید مسکن و حتی اجاره آن را ندارند، می باشد. مرکز خیریه همت پارس زمین از خیرین شیراز امیدوار است بتواند در آینده ای نه چندان دور به یکی از خیرین مسکن ساز در شیراز تبدیل شده و به تامین مسکن برای افراد کم بضاعت بپردازد. و این میسر نخواهد شد مگر با یاری و کمک شما خیرین شیراز که بی صبرانه منتظر یاری شما عزیزان هستیم.

 

خیرین مدرسه ساز شیراز

یکی از مسائل مهم در هر کشوری آموزش و پروش است. در کشور ما نیز آموزش و پرورش مسئله مهمی بوده و کودکان باید پس از رسیدن به سن آموزش در مدرسه مشغول به تحصیل شوند. آموزش و پرورش و تحصیل کودکان از این رو مهم است که آینده کشور در دست این کودکان می باشد و تحصیل آن ها در پیشرفت کشور و اقتصاد تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت.

متاسفانه بسیاری از مناطق محروم در شیراز و استان فارس و حتی در کشور از این امر مهم یعنی تحصیل و مدرسه دور مانده اند. و دلیل آن نیز نبود مدرسه و محل مناسبی برای تحصیل است. موسسه خیریه همت پارس زمین یکی از خیرین شیراز، از شما خیرین مدرسه ساز شیراز دعوت می کند که در تامین مدرسه برای کودکان در مناطق محروم شیراز همراه شوید.

 

خیرین در شیراز ، خیرین ازدواج شیراز ، خیرین مسکن ساز در شیراز ، خیرین مدرسه ساز در شیراز

 

خیریه شیراز

نیازمندان شیراز

مرکز خیریه در شیراز

کمک به خیریه در شیراز

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر