بیمارستان خیریه در شیراز

 

 

تاسیس بیمارستان خیریه در شیراز برای جمع آوری هزینه های درمانی برای کمک به بیماران کم بضاعت که علاوه بر رنج بیماری درد و رنج فقر مالی را دیگر تحمل نکنند انجام می شود. جمع آوری این هزینه ها به منظور کمک به تهیه دارو، انجام درمان بیماران کم بضاعت و یا تهیه کمک هزینه های بستری در بیمارستان بیماران بی بضاعت انجام می پذیرد.

 

 

 

موسسه خیریه همت پارس زمین در تلاش است تا با کمک شما خیرین گرانقدر در ساخت بیمارستان خیریه در شیراز سهیم باشد. فعالیت انجمن خیریه همت پارس زمین در زمینه کمک به بیماران قبل از هر چیز علاوه بر کمک در تامین کمک هزینه های ساخت و تاسیس بیمارستان خیریه در شیراز این است که برای جمع آوری و پرداخت هزینه های درمانی و کمک درمانی به بیماران آنان را شناسایی و تحت درمان قرار دهد. این عمل خدا پسندانه برای این است که بیمارانی که خود درگیر آسیب جسمی اند در معرض آسیب های دیگری نباشند که این که این امر پر ارزش تنها با یاری شما مدد کاران عزیز میسر می شود.

درمانگاه خیریه در شیراز

موسسه خیریه همت پارس زمین از خیرین گرانقدر شیراز تقاضا دارد برای کمک به بیمارانی که تحت مراقبت در درمانگاه ها، بیمارستان ها، مراکز درمانی و ... هستند ولی تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستند و وضع مالی چندان مناسبی ندارند کمک هزینه های درمانی، مراقبتی و دارویی جمع آوری شود تا حتی الامکان بتوانیم برای مداوای رایگان این عزیزان در حوزه بیمارستان خیریه در شیراز با همکاری یک دیگر تلاش کنیم.

دندانپزشکی خیریه در شیراز

همان طور که همه ما می دانیم داشتن دندان های سالم و مناسب و یک لبخند زیبا برای هر انسانی آرزوست. برای کمک به تحقق رسیدن این آرزوها به افراد بی بضاعت، موسسه خیریه همت پارس زمین قصد دارد تا با جمع آوری هزینه و با حمایت خیرین در بیمارستان خیریه در شیراز که در زمینه دندانپزشکی فعالیت دارند این امر را محقق سازد. امید است با حمایت بی دریغ شما عرزیزان بتوانیم در این راه پر رنج پا به پای بیماران نیازمند شهرمان باشیم.

 

کمک به بیماران شیراز

موسسه خیریه همت پارس زمین در راستای جمع آوری کمک و رساندن آنها به محرومین و نیازمندان واقعی جامعه برای بیماران نیازمندان و محروم اقدام به جمع آوری کمک برای تهیه دارو و مخارج درمان .

موسسه خیریه همت پارس زمین بیماران صعب العلاج و سرطانی بسیاری را تحت پوشش دارد که توان تهیه دارو و از عهده مخارج درمان بیماری خود بر نمی آیند.

از خیرین محترم و مردم نوع دوست دعوت به عمل می آوریم برای یاری رسانی ما در این امر مهم و خداپسندانه و کمکهای نقدی و غیر نقدی خود را به دست ما برسانید تا به دست بیماران نیازمند برسانیم.

 

آماده دریافت کمکهای نقدی و غیر نقدی شما عزیزان هستیم

(موسسه خیریه همت پارس زمین)

شماره کارت

6273811128262034

شماره شبا

IR170630255404312361894001

 

 

 

 

بیماران سرطانی شیراز

بیماران صعب العلاج شیراز

کمک به بیماران سرطانی شیراز

کمک به بیماران صعب العلاج شیراز

خیریه شیراز

 

بیمارستان خیریه سرطان در شیراز، بیمارستان خیریه سرطان شیراز، بیمارستان خیریه قلب در شیراز، بیمارستان خیریه قلب شیراز

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر