انجمن خیریه در شیراز

 

 

خیریه همت پارس زمین افتخار دارد به عنوان انجمن خیریه در شیراز فعالیت کرده و به نیازمندان و تهی دستان بسیاری یاری رساند. این انجمن خیریه در شیراز در موارد بسیار زیادی از جمله کمک رسانی به یتیمان، کمک رسانی به بیماران صعب العلاج، تهیه و توزیع مواد غذایی و بهداشتی به نیازمندان و ... به فعالیت مشغول است و از تمام هموطنان و همشهریان عزیز تقاضا دارد تا در این امر خیر و پسندیده با ما همکاری نمایند.

انجمن خیریه در شیراز می تواند با اهداف زیادی مانند اهداف آموزشی، مذهبی، درمانی و ... ایجاد شود و به فعالیت های بشردوستانه بپردازد. خیریه همت پارس زمین نیز با این اهداف و بسیاری اهداف دیگر به عنوان انجمن خیریه در شیراز ایجاد شده است.

 

انجمن خیریه در شیراز

 

انجمن خیریه شیراز

واژه خیریه به معنای خوبی و نیکویی است و بنابراین انجمن خیریه در شیراز، انجمنی است تشکیل شده از افرادی که به کارها و اعمال نیک مبادرت دارند. خوشبختانه انجام کار نیک در ذات و سرشت انسان ها وجود داشته و به طور طبیعی هر فردی تمایل دارد به هم نوع خود کمک کند. خیریه همت پارس زمین سعی داشته تا با ایجاد انجمن خیریه در شیراز این خصلت انسان ها را سازماندهی کرده و با همکاری این انسان های با ارزش و گرانقدر به یاری نیازمندان و محرومان بپردازد.

چنانچه قصد یاری رساندن به نیازمندان را دارید، می توانید از طریق سایت انجمن خیریه در شیراز، همت پارس زمین، به صورت آنلاین این امر را به انجام رسانده تا ما نیز آن را به دست نیازمندان برسانیم.

 

آدرس انجمن خیریه شیراز

خیریه همت پارس زمین، انجمن خیریه در شیراز برای دستیابی به اهداف خود که دست گیری و یاری رساندن به نیازمندان است، نیاز به پشتوانه دارد. پشتوانه های ما هر چقدر بیشتر باشد، بیشتر می توانیم به حل مشکلات و برآوردن احتیاجات نیازمندان بپردازیم. از این رو اگر قصد دارید سهمی در این کار خیر داشته باشید می توانید با مراجعه به آدرس انجمن خیریه در شیراز که در بلوار سیبویه، خیابان جنت (شیشه گری)، کوچه 13، خیریه همت پارس زمین واقع است، کمک های خود به نیازمندان را به دست ما برسانید. لازم به ذکر است که از طریق سایت نیز می توانید به این منظور اقدام نمایید.

امید است با یاری شما بتوانیم دست نیازمندان را بگیریم.

 

 

انجمن های خیریه در شیراز ، انجمن های خیریه شیراز ، آدرس انجمن خیریه در شیراز

 

کمک به بیماران شیراز  .  کمک به کودکان بی سر پرست  .  کمک به زنان سر پرست خانوار  .  کمک به خیریه در شیراز کمک به بیماران صعب العلاج شیراز

بیماران سرطانی شیراز   .  بیماران نیازمند شیراز  .  کودکان بی سر پرست اشتغال زایی در شیراز  .  کمک به ایتام شیراز   .  بیماران صعب العلاج شیراز   .   کمک به بیماران سرطانی شیراز   . 

خیریه شیراز

خیریه در شیراز

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر